Ders Kayıt

Sevgili öğrenciler,

Yakın Doğu Üniversitesi, 2022-2023 güz dönemi itibari ile seyreltilmiş yüz yüze eğitime başlamaktadır. Bu yeni dönemde öğrenci portalı Register/Genius ve UZEBİM sistemleri kullanılacaktır. Dersler GENIUS ve UZEBİM sistemleri üzerinden açılacak ve yürütülecektir.

YENİ KAYITLI ÖĞRENCİLER İÇİN

- Öğrencilerimiz üniversiteye kayıt yapmalarının ardından, öğrenci işleri tarafından kendilerine öğrenci portallarına giriş yapmaları için kullanıcı adı ve şifre gönderilecektir.

- Yeni kayıt yaptıran öğrencilerimiz http://register.neu.edu.tr portalına ve UZEBİM sistemine https://uzem.neu.edu.tr/ kendilerine gönderilen kullanıcı adı ve şifre giriş yapıp, ders seçimlerini gerçekleştirebilirler.

- Henüz şifreniz mevcut değilse, bağlı bulunduğunuz öğrenci işleri (Sağlık Bilimleri Fakültesi giriş kat - [email protected]) ile iletişime geçmeniz gerekmektedir (WhatsApp: 0546 991 01 12)

- GENIUS ve UZEBİM sistemlerinden hangi derslerin seçilmesi gerektiği ile ilgili bölüm danışman hocanız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

- Var olan şifreniz yalnızca register.neu.edu.tr portalından değiştirilebilir. Değiştirdiğinizde otomatik olarak UZEBİM’e giriş şifreniz de değişir.

ESKİ KAYITLI ÖĞRENCİLER İÇİN

Eski kayıt öğrencilerimiz ise UZEBİM’de ve GENIUS'ta var olan şifreleri ile giriş yapabilir ve ders danışmanlarından destek alarak yeni derslerini seçebilirler.

* Bu öğrencilerimizin şifrelerinde sıkıntı var ise [email protected] adresine ve öğrenci işlerine mail göndermeleri gerekir.

Ağız ve Diş Sağlığı Destek Personeli
Prof. Dr. Ahmet Özer ŞEHİRLİ
ahmetozer@[email protected]

Anestezi, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Ebelik Teknikerliği, Elektronörofizyoloji, Çocuk Gelişimi, Optisyenlik, Ortopedik Protez Ortez , Yaşlı Bakım
Yrd. Doç. Dr. Omid MİRZAEİ
[email protected]

Eczacılık Hizmetleri
Prof. Dr. Şahan SAYGI
[email protected]

Ameliyathane Hizmetleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

Dr. Diba SAFARZADEH

[email protected]

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği
Uzm. Müh. Aziz GÜRPINAR
[email protected]

Laborant ve Veteriner Sağlık
Prof. Dr. Dilek ARSOY
[email protected]

İbrahim MAHAMANE                                                                                                                                   [email protected]

Odyometri Teknikerliği, Perfüzyon Teknikerliği, İlk ve Acil Yardım

Uzm. İbrahim KARAM
[email protected]

Radyoterapi Teknikerliği
Prof. Dr. Meltem NALÇA ANDRIEU
[email protected]

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
Uzm. Sıla GÜRLER
[email protected]

 

Diyaliz, Fizyoterapi Teknikerliği,  Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği,Patoloji Laboratuvarı Teknikerliği

Yrd. Doç. Dr. Ulaş Hürdoğanoğlu

[email protected]