SHMYO MEZUNİYET TÖRENİ DUYURUSU!
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2021, 07:47

Sevgili Mezun Öğrenciler;

29 Haziran 2021 Salı günü, saat 13:00-15:00 arasında, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2020-2021 bahar dönemi online mezuniyet töreni düzenlenecektir.

Bu bağlamda, mezun olan öğrencilerin online törene katılması, törenin daha canlı geçmesi ve mezun öğrenciler ile bizlerin bir arada olması açısından büyük önem taşımaktadır. Tüm birinci-ikinci sınıf öğrencilerimizin ve ailelerin mezuniyet törenimizi izleyebileceği link aşağıdadır:

YOUTUBE LİNKİ: SHMYO – MEZUNİYET İZLEME LİNKİ (TIKLA)

Tören günü mezun öğrencilerimiz için Google Meet odaları ilgili birim tarafından açılacak ve bu maili gönderdiğim mail adreslerinize linkler gönderilecektir. Başka herhangi bir mail adresine katılım linki güvenlik sebepleri ile gönderilmeyecektir.

Törene mutlak katılım gösterelim ki daha güzel, daha iyi ve daha eğlenceli anılarla sizleri mezun edelim… 29 Haziran Salı günü, saat 13:00’de görüşmek üzere…

Tüm aile, arkadaş ve sevenlerinize linki ulaştırmayı unutmayınız…

SEVGİLİ BİRİNCİ SINIFLAR!

Sizler de yukarıda belirttiğim gün ve saatte canlı yayınımızda olun lütfen. Sizler de hem mezun arkadaşlarınızın sevincine hem de bizlerin iki yıllık emeğine katkıda bulunun. Bu sebeple sizde tören gün ve saatinde yukarıdaki linkten mezuniyet törenimizi izleyin ki yapacağınızdan şüphem yoktur.

Hepinize iyi hafta sonları diliyorum…

29 Haziran Salı günü, saat 13:00’de görüşmek üzere!

Tören bildirimi için hatırlatıcıyı (reminder) Youtube üzerinden açmayı unutmayınız!